Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Pijany kierowca autobusu zatrzymany w okolicach Ciechanowa

09 sierpnia 2017, 21:17

Ciechanowska policja zatrzymała pijanego kierowcę autobusu.

We wtorek po godzinie 17 dyżurny w komendzie otrzymał anonimowe zgłoszenie. Informator sugerował, że kierowca autobusu liniowego może być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali pojazd na krajowej pięćdziesiątce na przystanku w Kraszewie. Okazało się, że kierowca 53 – letni mieszkaniec Glinojecka miał ponad 2 promile alkoholu.

Policjanci od razy zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Teraz odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. W momencie kontroli w autobusie znajdowało się czworo pasażerów.

oceń tę wiadomość:
podoba mi się1  nie podoba mi się2

Teraz na antenie

od 10:00 do 19:05
Środa z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:10 Jarmark rozmaitości (powtórka)
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Środa z Radiem 7
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012