Skoda Jarzyński

Kryształ Glinojeck i Korona Szydłowo wygrały wyjazdowe spotkania

17 września 2018, 7:09

Zakończyła się VII kolejka ciechanowsko – ostrołęckiej ligi okręgowej.

Tym razem drużyny z naszego regionu nie chciały remisować. Dwie z nich wygrały, dwie przegrały.

Imponujące zwycięstwo zaliczył Kryształ Glinojeck, który pokonał na wyjeździe Wkrę Sochocin 5:2. Bramki dla drużyny z Glinojecka strzelili Szymon Zawadzki i Mariusz Kopecki po dwie oraz jedną Bartosz Derbin.

Wyjazdowe zwycięstwo zanotowała również Korona Szydłowo. Drużyna z powiatu mławskiego zwyciężyła w Krasnem z Iskrą 2:1. Bramki strzelili Krzysztof Kłos i w ostatniej minucie Arkadiusz Sowiński.

Wkra Bieżuń nie sprostała w Pułtusku liderowi rozgrywek Nadnarwiance. Piłkarze z Bieżunia przegrali 2:1 po problematycznym rzucie karnym dla Nadnarwianki w ostatnich minutach meczu. Bramkę dla Wkry strzelił Marcin Sprycha.

Porażkę również zanotowała drużyna GKS-u Strzegowo. Nasi piłkarze ulegli 1:3 Orzycowi Chorzele. Gola dla strzegowian strzelił Patryk Wierzbicki.

Wiceliderem rozgrywek jest Kryształ Glinojeck. Na siódmym miejscu plasuje się Wkra Bieżuń. Tuż za nią na ósmym Korona Szydłowo, a GKS Strzegowo jest 12. W rozgrywkach bierze udział 16 zespołów.