Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Czwartkowa porażka juniorów Zawkrza. Siatkarze wciąż z szansą na awans

14 grudnia 2012, 14:45

Juniorzy Zawkrza przegrali drugi półfinałowy mecz II ligi z MDK II Warszawa. Wynik 2:3 dał jednak mławianom jeden punkt, co gwarantuje naszym siatkarzom udział w finale.

Przypomnijmy, że poprzedni mecz z warszawską drużyną, rozegrany tydzień temu w Mławie, Zawkrze wygrało bez straty seta. Wczorajszy rewanż w stolicy okazał się mniej pomyślny dla liczących na zwycięstwo mławian.

W czwartkowym spotkaniu warszawiacy szybko wyszli na prowadzenie, wygrywając pierwszy set. Na odpowiedź Zawkrza nie trzeba było długo czekać - mławianie zwyciężyli dwie kolejne partie. W ostatnich setach ponownie jednak lepsi okazali się warszawiacy.

Przegrana 2:3 nic jednak nie zmienia w kwestii dalszej walki mławian o I ligę. Z kim juniorzy Zawkrza rozegrają dwa decydujące pojedynki? Rozstrzygnie to wynik ostatniego półfinałowego spotkania pomiędzy NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki a Huraganem Wołomin.