Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Czwartoligowcy z Mazowsza rozegrali ostatnie mecze kontrolne

02 sierpnia 2015, 20:13

Piłkarze Mławianki Mława w próbie generalnej przed inauguracją rozgrywek czwartej ligi, przegrali 1:2 z GKS-em Wikielec. O porażce podopiecznych Piotra Zajączkowskiego zadecydował początek spotkania, gdy rywale zdobyli dwie bramki. Tuż przed przerwą honorowego gola dla biało-zielonych strzelił Sebastian Łukaszewski.

Identycznym wynikiem zakończyła się potyczka Wkry Bieżuń z rezerwami płockiej Wisły. Po 90 minutach lepsi okazali się płocczanie. Jedyną bramkę dla Wkry z rzutu karnego zdobył Paweł Baca.

Pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym odniosła natomiast Korona Szydłowo, która pokonała 4:2 Iskrę Krasne. Dwa razy do siatki rywala trafił Rafał Kieczmer, a po golu dołożyli Jarosław Bartnikowski oraz Paweł Jakubiak.

W miniony weekend swoją formę mieli również sprawdzić gracze MKS-u Ciechanów. Ich rywale GKS Strzegowo i Jutrzenka Unieck, zamiast pojawić się w Ciechanowie, zagrali między sobą w Strzegowie. W tej sytuacji opiekun MKS-u, Piotr Dziewicki zarządził wewnętrzną grę kontrolną.

Na inaugurację rozgrywek IV ligi mazowieckiej, w sobotę 8 sierpnia Wkra Bieżuń zmierzy się przed własną publicznością z MKS-em Ciechanów, a Korona Szydłowo z Narwią Ostrołęka. Dzień później Mławianka zagra u siebie z Błękitnymi Gąbin.