Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Udana inauguracja piłkarskich zespołów z powiatu mławskiego

09 sierpnia 2015, 20:18

Zarówno Mławianka Mława, jak i Korona Szydłowo od zwycięstw rozpoczęły rozgrywki czwartej ligi mazowieckiej.

Podopieczni Piotra Zajączkowskiego pokonali wczoraj przed własną publicznością 4:2 Błękitnych Gąbin. Po dwie bramki dla biało-zielonych strzelili Karol Podliński oraz Szymon Masiak. Mławianie kończyli mecz w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką obejrzał Michał Stryjewski.

Trzy punkty bez gry zapisała na swoim koncie szydłowska Korona. Ekipa Włodzimierza Gorczycy miała w weekend zmierzyć się z Narwią Ostrołęka, ale rywale zrezygnowali z przyjazdu na to spotkanie. Dzięki temu szydłowianie otrzymali walkower.

W małych derbach północnego Mazowsza, beniaminek czwartej ligi, Wkra Bieżuń zremisowała 1:1 z MKS-em Ciechanów. Wynik gry w 77 minucie otworzył Michał Dzięgielewski. Goście wyrównali dwie minuty później, za sprawą trafienia Łukasza Barankiewicza.