Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Pomimo zakończenia sezonu letniego, kolarze górscy z Mławy nie mają chwili wytchnienia.

21 października 2015, 12:26

W ostatnich dniach wzięli oni udział w wyścigach w Suszu i Mrągowie. Na starcie szóstego wyścigu MTB w Suszu stanęło ponad 150 zawodników.

Kolarze ścigali się na dwóch trasach Mega liczącej 50 km oraz Mini - 25 km. Na dłuższym dystansie triumfował Bartosz Grędziński z Mławy, który ze znaczną przewagą czasową wyprzedził Tomasza Olendera z Lubawy i Mariusza Kaczyńskiego z Nowego Miasta Lubawskiego. Wśród pań najszybsza okazała się Marta Kamińska z Gdańska. Na dystansie Mini zwyciężył Bartosz Stryjewski z Dzierzgowa. Wszyscy sportowcy, którzy ukończyli zmagania otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi puchary.

Trójka zawodników wystartowała również w wyścigu o Niedźwiedzią Łapę w Mrągowie. Bartosz Stryjewski zajął pierwsze miejsce w kategorii junior starszy, natomiast Jan Stryjewski został sklasyfikowany na trzeciej pozycji w kategorii junior młodszy. O pechu może natomiast mówić Bartosz Pszczółkowski, który nie ukończył wyścigu.