Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Dwa mecze w ciągu pięciu dni rozegrali piłkarze trzecioligowcy z naszego regionu.

05 maja 2016, 18:35

Blisko zdobycia punktu w wyjazdowej konfrontacji z Concordią Elbląg był Start Działdowo. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem, w 88 minucie Patryk Burzyński strzelił bramkę na wagę zwycięstwa dla elblążan.

Kilka dni wcześniej złudzeń podopiecznym Leszka Sosnówki nie pozostawiła Drwęca Nowe Miasto Lubawskiego. Nowomiejskie lwy wygrały pewnie 3:0, a dwukrotnie do siatki Startu trafił doświadczony Grzegorz Domżalski. W tabeli trzeciej ligi grupy warmińsko-mazursko-podlaskiej, działdowianie plasują się na szensastym miesjcu. Prowadzi Olimpia Elbląg, która o dwa oczka wyprzedza Huragan Morąg, a o trzy MKS Ełk.

Cenny komplet punktów w 27. kolejce trzeciej ligi na Mazowszu wywalczyli Błękitni Raciąż. Ekipa prowadzona przez Karola Szwedę pokonała 2:1 Ner Poddębice. Pojedynek lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy objęli prowadzenie w 26 minucie. Ich radość nie trwała jednak długo. Dwie minuty później wyrównał Adrian Bieńkowski. Decydujący cios raciążanie zadali na kwadrans przed końcem, gdy na listę strzelców wpisał się Kamil Majkowski.

Dzięki zwycięstwu Błękitni zachowali dziewięć punktów straty do zajmującego ostatnie bezpieczne miejsce w ligowej tabeli, Ursusa Warszawa.