Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Piłka nożna: Mławianka wygrywa derby. Start remisuje

29 kwietnia 2013, 10:43

Derby Ziemi Zawkrzeńskiej zakończone zwycięstwem Mławianki. W sobotę podopieczni Adama Kuligowskiego pokonali 3:2 zespół żuromińskiej Wkry.

Zacięty i pełen emocji pojedynek rozegrano w Żurominie. W pierwszej połowie skuteczniejszy okazał się zespół gospodarzy, zdobywając pierwszą bramkę tego spotkania. Po przerwie na prowadzenie szybko wyszedł jednak zespół Mławianki. Gole dla mławskiej drużyny zdobyli Mariusz Walczak, Szymon Masiak oraz Marcin Tomczak.

Natomiast działdowski Start w sobotę na wyjeździe zmierzył się z Dębem Dąbrowa Białostocka. Spotkanie zakończyło się remisem, każdy z zespołów zdobył po jednej bramce. Celny strzał dla działdowian oddał Marek Wyżlic.

W najbliższy piątek piłkarzy Startu czeka w Ostródzie mecz z tamtejszym Sokołem. W środę natomiast mławianie, również na wyjeździe, zmierzą się z Nadnarwianką Pułtusk.